Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zgrzytający wsteczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zgrzytający wsteczny

    Zamieszczone przez kluczus
    Postaram się zrobić fotki w weekend. Generalnie nie widać, że w zagłówkach coś jest. Telewizorki są zasuwane. Ten model, który Ci podesłałem ma możliwość odtwarzania z płyt dvd, usb i kart sd, każdy może pracować niezależnie. Dodatkowo można je podłączyć tak, że na obu widać to co się puści na tzw. masterze. Jakoś bardzo dobra. Ważne żeby kupić ekrany o rozdzielczości minimum 800x480px. Aaaa i śmigają na tym jeszcze gierki :-)

    Jeśli chodzi o tablet, jakoś średnio uśmiechało mi się ciągle to montować i demontować a tak, zagłówki założone na stałe, podłączone do chińczyka. Z przodu śmiga nawigacja, z tyłu lecą bajki. Audio przez głośniki samochodowe a nie pierdzenie przez głośniczek tabletu. No i nie ma żadnych kabli walających się po aucie.

    A i jeszcze jedno, 7 calowe zagłówki są optymalne. Większe wyglądały by jak lodówki turystyczne przyczepione do siedzeń :-D
    No ok ale czy bez chińczyka też sa w stanie działac niezależnie??? Mam Columbusa i móglbym je podłączyć do niego za pomocą odpowiedniego adaptera tylko nie wiem czy chce to robić. Da sie na tym odtworzyć .avi itp???

  • #2
    Zgrzytający wsteczny

    Mam taką sprawę ze wstecznym w moim 1,6 MPI a mianaowicie wsteczny wchodzi mi ze zgrzytem jak wcześniej miałem wrzucony inny bieg niż jedynka, przejście z jedynki na wsteczny i bieg wchodzi gładko. Co to może być?

    Komentarz


    • #3
      Ile lat i jaki przebieg ma auto. Nie spaliłeś sprzęgła ostatnio, nie uślizneło sie? Kiedy odpowietrzałeś, zmieniałeś płyn hamulcowy, ale łącznie z tym w układzie sprzęgła?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez greg44
        Ile lat i jaki przebieg ma auto. Nie spaliłeś sprzęgła ostatnio, nie uślizneło sie? Kiedy odpowietrzałeś, zmieniałeś płyn hamulcowy, ale łącznie z tym w układzie sprzęgła?
        Przebieg 140 tys na pierwszym sprzęgle, płyn hamulcowy wymieninoy łącznie z tym w sprzęgle, sprzęgło się nie ślizga oraz nie spaliłem go.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X